rethink
digital
fest

think
network
tech

20/21 — 06 — 2023

save the date

Najbardziej opiniotwórczy oraz wizjonerski w kraju festiwal technologiczny.

Holistycznie i biznesowo o Digital Future, czyli nowoczesnych technologiach i transformacji cyfrowej w służbie człowiekowi.

20/21 — 06 — 2023

ŁSSE / ul. Tymienieckiego 22g Łódź

ORGANIZATOR

PARTNER GŁÓWNY

PARTNER WSPIERAJĄCY

PATRONATY

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna to przestrzeń do rozwoju biznesu, inwestowania, tworzenia sieci powiązań i otwartego kanału innowacji. W portfolio ŁSSE znajduje się ponad 300 inwestorów, 150 startupów z obszaru przemysłu 4.0, partnerzy biznesowi i współpracujące instytucje okołobiznesowe. Zamiłowanie do technologii, wspierania biznesu i przedsiębiorczości, łączy z tradycją i historią industrialnej Łodzi.

ZIPSEE Cyfrowa Polska – branżowa organizacja pracodawców o charakterze non-profit, zrzeszająca największe firm z branży sektora cyfrowego i nowych technologii – producentów, dystrybutorów i importerów działających na polskim rynku. Członkami Związku Cyfrowa Polska są m.in: Amazon, Asseco, Canon, Cisco, Ericsson, Google, LG Electronics, Nokia Solutions and Networks, Panasonic, Samsung, Sony.

_think_
_network_

#THINK – Zdobywaj i dziel się wiedzą zgodnie z tą filozofią Re_d – Rethink Digital Fest wyposaży uczestników wydarzenia w najnowsze insighty w obszarach nowych technologii, transformacji cyfrowej i szeroko pojętej digitalizacji. Dowiesz się w jaki sposób technologie z obszarów jak m.in. 5G, sztuczna inteligencja, cyberbezpieczeństwo zmieniają, i w jaki sposób będą zmieniać branże jak przemysł, handel czy logistyka.

#THINK – najnowsze insighty w obszarach nowych technologii: AI, VR, IoT, IoE, cyberbezpieczeństwo, e-commerce, digitalizacja, metaverse, blockchain, automatyka i robotyka

[wiedza / panele tematyczne / trendy / case studies / firesiede chats]

#NETWORK – wiele perspektyw w jednym miejscu. Podczas Re_d – Rethink Digital Fest spotkasz nie tylko wyjątkowych mówców czy panelistów, ale przede wszystkim wyjątkowych uczestników, innowatorów, liderów transformacji cyfrowej w swoich branżach. Ludzi, którzy poszukują nowych rozwiązań i nie boją się podejmować ryzyka zmieniania rzeczy na lepsze. Warto poznać jak najwięcej z nich i warto, aby oni poznali Ciebie. Dlatego też stawiamy na networking, organizując dedykowane temu przestrzenie i narzędzia.

#TECH – od niepewności do ekscytacji. Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych to swojego rodzaju niepewność, ale też towarzysząca temu ekscytacja. Niepewność często związana jest z brakiem wystarczającej wiedzy. Wiedzę tę natomiast najlepiej pozyskiwać u źródła. Dlatego też podczas Re_d – Rethink Digital Fest poznasz nowe rozwiązania technologiczne, porozmawiasz bezpośrednio z założycielami poszczególnych startupów, zadasz im trudne pytania i zdobędziesz informacje, które zmniejszą poziom niepewności, automatycznie zwiększając poziom ekscytacji.

Twój projekt/technologia/firma na Re_d?

Zgłoś chęć wystawienia się podczas festiwalu, pokaż nam swoje stoisko i spotkajmy się w Łodzi!

Re_d w 2022 roku

Startupy i Expo technologiczne

Web3 w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

Transfery wiedzy, inkubacja i akceleracja startupów, korporacje w świecie web3. 

Startupy, business case-y, technologia blockchain w praktyce
Prelegenci

Wiedza to ludzie

„Znaczna część postępu w nauce była [jest] możliwa dzięki ludziom niezależnym lub myślącym nieco inaczej.” [Chris Darimont] R_ed – Rethink Digital to konferencja gromadząca topowych ekspertów z dziedzin takich, jak: 5G, AI, VR/AR, IoT, blockchain, cyberbezpieczeństwo, e-commerce, a także innowacyjne startupy, ludzi nauki, twórców i odbiorców oraz pasjonatów i entuzjastów nowych technologii w czystej postaci. Naszych keynote speakerów i prelegentów poznasz już niebawem
Re_d - Rethink Digital Summit

Chcesz wziąć udział w wydarzeniu?

lokalizacja

Łódź - innowacyjne centrum Polski

Zapraszamy do kontaktu

Firmy/media zainteresowane aktywną formą współpracy przy R_ed Rethink Digital Fest zachęcamy do kontaktu: magdalena.smulczyk@sse.lodz.pl 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich, aby stworzyć bardziej osobiste doświadczenie. Jeśli jednak nie czujesz się z tym dobrze, możesz zmienić sposób działania plików cookie w ustawieniach przeglądarki.