Back
5G Ericsson

5G Venture Building (zaawansowany)

Nazwa usługi:

5G Venture Building (zaawansowany)

no. usługi:

11

kategorie:

5G

realizator usługi:

Ericsson

eksperci realizujący usługę:

Eksperci i trenerzy firmy Ericsson

Co?
„5G Venture Building (zaawansowany)” to rozszerzone indywidualne konsultacje 5G zapewniające kompleksowe wsparcie zarówno technologiczne, jak i biznesowe, dzięki czemu możliwe jest skuteczne rozwijanie swoich pomysłów i osiągnanie sukcesu w dziedzinie technologii 5G.
Dla kogo?
Usługa "5G Venture Building (zaawansowany)" jest skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), które chcą uzyskać wsparcie eksperckie w dziedzinie technologii 5G oraz oceny swoich innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących tę technologię. Wybór pomiędzy „5G Venture Building (podstawowy)” a „5G Venture Building (zaawansowany)” jest uzależniony od dotychczasowego poziomu zaawansowania technologicznego przedsiębiorstwa i jego nastawienia na dalszy rozwój z wykorzystaniem najnowszych technologii Poziom zaawansowany zakłada się dla branż produkcyjnych m.in. motoryzacja, kosmetyczna oraz AGD.
Co otrzymasz?
Kompleksowe i spersonalizowane wsparcie w zakresie technologii 5G.
Opis usługi:
Wdrożenie technologii mobilnej piątej generacji (5G) ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju biznesu w Polsce i na świecie. Technologia została zaprojektowana na potrzeby przemysłu, a Ericsson aktywnie uczestniczy w pracach koncepcyjnych, projektowych oraz wdrożeniowych standardu 5G w ramach ogólnoświatowego ciała standaryzującego – 3GPP. Wszystko to powoduje, że Ericsson jest liderem w zakresie technologii 5G i bazując na wiedzy oraz doświadczeniu jest w stanie wesprzeć Klientów w doradztwie strategicznym. Usługa obejmuje następujące obszary:
  • konsultacje technologiczne z zakresu 5G oraz IoT podczas opracowywania, a następnie rozwoju rozwiązania
  • konsultacje biznesowe, w tym analiza rentowności, spodziewanych rezultatów i efektywności wdrożenia danego rozwiązania
  • analizę branży i konkurencji określenie pozycji konkurencyjnej przedsiębiorstwa konsultacje w zakresie jak najlepszego dostosowania rozwiązania do potrzeb potencjalnych klientów
  • rekomendacje dotyczące tworzenia przewagi rynkowej oraz dodatkowych możliwości sprzedażowych
Jak bedzie wygladac usługa?
Usługa będzie realizowana poprzez cykl spotkań, które będą realizowane w sposób zdalny, wykorzystując platformę do szybkiego komunikowania się. Spotkania będą pełniły rolę interaktywnych sesji, podczas których będzie możliwość zadawania pytania i dyskutowania na wybrane tematy z ekspertami z obszaru 5G.
Co zyskasz?
Usługi konsultacyjne z zakresu 5G to możliwość dostepu do czołowych ekspertów Ericsson w różnych obszarach. Zakres konsultacji jest dopasowany do potrzeb klienta, a pozwoli mu na zbudowanie długofalowej strategii, która opiera się na budowaniu przewag konkurencyjnych w oparciu o innowacje procesowe lub produktowe/usługowe.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich, aby stworzyć bardziej osobiste doświadczenie. Jeśli jednak nie czujesz się z tym dobrze, możesz zmienić sposób działania plików cookie w ustawieniach przeglądarki.