Back
AI ŁSSE

AI / Big Data Trend Radar

Nazwa usługi:

AI / Big Data Trend Radar

no. usługi:

23

kategorie:

AI

realizator usługi:

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

eksperci realizujący usługę:

Kamil Kociszewski, Michał Pukacz, Tomasz Pawlik

Co?
Usługa Trend Radar to eksperckie wsparcie firm i przedsiębiorstw w cyfrowej transformacji, poprzez nakreślenie dostępnych perspektyw wykorzystania innowacji w organizacji, zarówno w obszarze core business, jak również w obszarach kompetencji miękkich (jak sprzedaż, marketing i komunikacja, szkolenia). Usługa ma na celu przybliżenie możliwości oraz sposobu wykorzystania technologii AI/BIG DATA w działalności firmy i jej poszczególnych działów
Dla kogo?
Dla MSP. Usługa jest indywidualna i spersonalizowana, jej przebieg będzie projektowany w zależności od zaawansowania i doświadczenia odbiorcy.
Co otrzymasz?
Po przeprowadzeniu usługi, przedsiębiorca otrzymuje podsumowanie w formie rekomendacji z wskazaniem potencjalnych obszarów implementacji rozwiązań cyfrowych VR/AR/Metaverse.
Opis usługi:
Usługa Trend Radar to ustandaryzowany proces, który krok po kroku identyfikuje potencjał rozwojowy firm i przedsiębiorstw począwszy od nakreślenia trendów rynkowych po wykazanie możliwości ich wykorzystania przez dana organizacje. Usługa Trend Radar podzielona jest na następujące bloki:
  • Analiza szans rynkowych wykorzystania technologii VR/AR Metaverse,
  • Analiza konkurencji,
  • Analiza potrzeb organizacji,
  • Analiza odbiorców (klientów MSP).
Jak bedzie wygladac usługa?
Usługa będzie świadczona jako cykl prezentacji podzielonych na bloki tematyczne. Każda sesja będzie składała się z prezentacji oraz dedykowanego czasu na zadawanie pytań. Po spotkaniach online sporządzony będzie raport końcowy dla każdego bloku.
Co zyskasz?
Poprzez usługę Trend Radar wspieramy MSP w uzyskaniu niezbędnej perspektywy wykorzystania najnowszych technologii cyfrowych, AI / BIG DATA - odpowiadających na branżowe i indywidualne wyzwania biznesowe i rynkowe w obszarach: sprzedaż, marketing, komunikacja.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich, aby stworzyć bardziej osobiste doświadczenie. Jeśli jednak nie czujesz się z tym dobrze, możesz zmienić sposób działania plików cookie w ustawieniach przeglądarki.