Back
Industry 4.0 Innowacje ŁSSE

Analiza danych w transformacji cyfrowej

Nazwa usługi:

Analiza danych w transformacji cyfrowej

no. usługi:

21

kategorie:

Innowacje, Industry 4.0

realizator usługi:

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

eksperci realizujący usługę:

Kamil Zjawiony, Magda Smulczyk, Przemysław Nowakowski, Monika Tomaszewska, Kamil Kociszewski, Anna Kądzielewska

Co?
Usługa obejmuje przygotowanie cyklicznych raportów, zawierających najciekawsze trendy z obszarów transformacji cyfrowej (IoT, cybersec, AI, VR/AR, blockchain i inne istotne dla sektora MSP), a także ocena rynku oraz nowymi rozwiązaniami.
Dla kogo?
Dla MSP. Usługa skierowana do przedsiębiorców, zainteresowanych wdrażaniem technologii cyfrowych w swoim przedsiębiorstwie.
Co otrzymasz?
Cykliczny raport z trendami.
Opis usługi:
Usługa obejmuje analizę produktów obecnych na rynku oraz wchodzących na rynek, w postaci raportu dla klienta. Dzięki temu użytkownik będzie miał dostęp do szerszej wiedzy na temat swojej branży oraz produktu, co może prowadzić do przyspieszenia podejmowanych decyzji w obszarze transformacji cyfrowej przedsiębiorstwa.
Jak bedzie wygladac usługa?
Usługa polega na przygotowaniu cyklicznych raportów, zawierających najświeższe informacje na temat industry 4.0 oraz najważniejszych technologii wykorzystywanych w cyfryzacji procesów w MSP.
Co zyskasz?
Bieżąca wiedze na temat kluczowych technologii oraz inspiracje do skutecznego wdrażania innowacji cyfrowych w swojej firmie.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich, aby stworzyć bardziej osobiste doświadczenie. Jeśli jednak nie czujesz się z tym dobrze, możesz zmienić sposób działania plików cookie w ustawieniach przeglądarki.