Back
Cyberbezpieczeństwo Związek Cyfrowa Polska

Digital Transformation Roadshow

Nazwa usługi:

Digital Transformation Roadshow

no. usługi:

27

kategorie:

Cyberbezpieczeństwo

realizator usługi:

Związek Cyfrowa Polska

eksperci realizujący usługę:

Co?
Seria wizyt w siedzibach przedsiebiorstw wyrózniajacych sie doskonałym wdrozeniem rozwiazan z zakresu transformacji cyfrowej. We wszystkich wizytach klientowi towarzyszy doswiadczony ekspert, wyjasniajacy poszczególne aspekty i zapewniajacy wsparcie merytoryczne w dowolnym momencie
Dla kogo?
Firmy z sektora MŚP
Co otrzymasz?
Wielostronne konsultacje dotyczące szeroko pojętej cyfryzacji. Możliwość obejrzenia w praktyce, jak działają oferowane na rynku rozwiązania.
Opis usługi:
Celem usługi Digital Transformation Roadshow jest zapoznanie odbiorcy z praktycznymi przykładami skutecznego wdrażania działań z zakresu transformacji cyfrowej przedsiębiorstwa.
Jak bedzie wygladac usługa?
Klient uzyskuje możliwość konsultacji nie tylko z ekspertem Związku Cyfrowa Polska, ale także z przedstawicielami organizacji, które już w praktyce wdrożyły konkretne rozwiązania. Prowadzący usługę ekspert odnosi poszczególne technologie do indywidualnej sytuacji i wymagań klienta.
Co zyskasz?
Szanse uniknięcia błędów poprzedników i wykorzystania w praktyce ich skutecznych rozwiązań. Dodatkowym atutem jest korzyść wizerunkowa - możliwość stworzenia relacji medialnej dotyczącej przedsięwzięcia i przedstawienia organizacji jako jednego z pionierów w dziedzinie transformacji cyfrowej.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich, aby stworzyć bardziej osobiste doświadczenie. Jeśli jednak nie czujesz się z tym dobrze, możesz zmienić sposób działania plików cookie w ustawieniach przeglądarki.