Back
Biznes ŁSSE

In-House Venture Building

Nazwa usługi:

In-House Venture Building

no. usługi:

15

kategorie:

Biznes

realizator usługi:

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

eksperci realizujący usługę:

Kamil Kociszewski

Co?
In-house venture building to usługa polegająca na przygotowaniu firmy/organizacji do wykorzystywania wewnętrznych zasobów do tworzenia innowacyjnych produktów i usług oraz nowych przedsięwzięć biznesowych, umożliwiając firmie dynamiczna adaptacje do zmieniających się warunków rynkowych i wykorzystywanie pojawiających się na rynku okazji.
Dla kogo?
Dla MSP. Usługa jest obowiazkowa dla kazdego uczestnika projektu planujacego skorzystac z innych usług.
Co otrzymasz?
Raport koncowy z rekomendacjami.
Opis usługi:
Venture building to wykorzystanie posiadanych zasobów do tworzenia nowych produktów i usług, również w innych, niż corowe dla firmy, obszarach. W ramach usługi będziemy analizować aktualna strukturę przedsiębiorstwa i kreować strategie venture buildingowe dla firm. Należy przy tym podkreślić, ze jeżeli firma nie posiada danych zasobów, potrzebnych w procesie tworzenia nowego przedsięwzięcia, dopuszczalne jest, aby skorzystała z zasobów zewnętrznych.
Jak bedzie wygladac usługa?
  1. Wywiad z C-Level
  2. Badanie kompetencji wskazanego zespołu
  3. Spotkania warsztatowe
  4. Sesje feedback
Co zyskasz?
  1. In-house venture building pozwala firmom na tworzenie nowych produktów i usług, co zwiększa atrakcyjność oferty i pozwala elastycznie wykorzystywać okazje rynkowe.
  2. Analiza struktury firmy pozwala identyfikować obszary, w których można osiągnąć większa efektywność kosztowa, co przekłada się na korzyści finansowe.
  3. Dzięki venture buildingowi firma może eksplorować nowe obszary rynkowe, zwiększając potencjał zysków.
  4. Aktywne korzystanie z venture buildingu pozwala firmom szybko reagować na zmiany warunków rynkowych, zyskując przewagę konkurencyjna.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich, aby stworzyć bardziej osobiste doświadczenie. Jeśli jednak nie czujesz się z tym dobrze, możesz zmienić sposób działania plików cookie w ustawieniach przeglądarki.