Back
5G Biznes ŁSSE

Infrastruktura 5G

Nazwa usługi:

Infrastruktura 5G

no. usługi:

47

kategorie:

5G, Biznes

realizator usługi:

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

eksperci realizujący usługę:

Przemysław Nowakowski

Co?
Usługa polega na testowaniu rozwiazan 5g w testowej przestrzeni. ŁSSE z partnerami udostepnia testowa siec kampusowa wraz ze wsparciem ekspertów.
Dla kogo?
Dla firm z sektora MSP, które sa zainteresowane wprowadzaniem technologii 5G na terenie przedsiebiorstwa, zarówno jako moduł komunikacji, jak i sposób przesyłania danych.
Co otrzymasz?
  1. Dostep do sieci kampusowej
  2. Biezaca opieka ekspercka
  3. Raport z testów 5G
Opis usługi:
W ramach usługi klient otrzyma mozliwosc skorzystania z infrastruktury - sieci kampusowej 5G. Usługa jest kierowana do dwóch grup klientów:
  1. Firm, tworzacych rozwiazania wykorzystujace technologie 5G;
  2. Firm, wdrazajacych rozwiazania transformacji cyfrowej, które wykorzystuja lub beda wykorzystywac technologie 5G.
Dzieki dostepowi do testowej sieci kampusowej, pierwsza grupa klientów uzyska mozliwosc testowania rozwiazan w warunkach rzeczywistych. Bedzie to stanowic wartosc zarówno dla firm, które tworza juz rozwiazania wykorzystujace technologie 5G i posiadaja własna siec kampusowa lub testowały tworzone produkty wczesniej.

Dla drugiej grupy klientów wartosc stanowic bedzie równiez mozliwosc przetestowania rozwiazan w warunkach rzeczywistych, gdzie wynik testów pozwoli na podjecie w pełni swiadomej decyzji inwestycyjnej - czy i kiedy budowac własna siec kampusowa 5G, a takze jakie problemy i wyzwania firma napotka na swojej drodze podczas procesu inkorporacji rozwiazan 5G w biezacej działalnosci.

Jak bedzie wygladac usługa?
Usługa polega na zapewnieniu bezpiecznej i odcietej sieci 5G dla celów testowych. Przedsiebiorca ma dostep zarówno do testowego laboratorium, jak i urzadzen 5G oraz wsparcia ekspertów.
Co zyskasz?
Mozliwosc przetestowania technologii 5G bez inwestowania znacznych nakładów finansowych we własna siec kampusowa. Testowanie pozwala na dobranie własciwej technologii dla swiadczonych usług.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich, aby stworzyć bardziej osobiste doświadczenie. Jeśli jednak nie czujesz się z tym dobrze, możesz zmienić sposób działania plików cookie w ustawieniach przeglądarki.