Back
Biznes ŁSSE

New Business Development

Nazwa usługi:

New Business Development

no. usługi:

28

kategorie:

Biznes

realizator usługi:

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

eksperci realizujący usługę:

Monika Tomaszewska, Kamil Kociszewski, Anna Kądzielewska, Ewelina Radke-Witczak

Co?
Networking i dostęp do ekosystemu innowacji.
Dla kogo?
Dla MŚP. Usługa jest indywidualna i spersonalizowana, a jej przebieg będzie projektowany w zależności od zgłoszonej grupy docelowej (sektor, potrzeby, szukana grupa docelowa).
Co otrzymasz?
Raport rekomendacyjny i spotkania networkingowe.
Opis usługi:
Usługa polega na zapewnieniu klientowi możliwości dotarcia ze swoją ofertą do nowej grupy klientów. Opiera się na eksploracji ekosystemu Partnerów projektu w celu zaproponowania klientowi potencjalnych firm do współpracy.
Jak bedzie wygladac usługa?
  1. Eksperci wspólnie z klientem przeanalizują ofertę firmy pod kątem docierania do potencjalnych nowych klientów z ekosystemu ŁSSE.
  2. Wypracują wytyczne odnośnie oferty, proponując opcjonalnie jej modyfikacje.
  3. Wspólnie z klientem zostanie wybrana podgrupa najbardziej perspektywicznych do nawiązania współpracy firm z ekosystemu.
  4. Eksperci zrealizują działania zmierzające do nawiązania kontaktu pomiędzy osobami decyzyjnymi w firmie klienta oraz potencjalnego kontrahenta.
Co zyskasz?
Networking i dostęp do ekosystemu innowacji; 2. Znalezienie potencjalnych firm do współpracy – skalowanie biznesu; 3. Budowanie efektów synergii; 4. Kontakt na szczeblu osób decyzyjnych w organizacji potencjalnego kontrahenta.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich, aby stworzyć bardziej osobiste doświadczenie. Jeśli jednak nie czujesz się z tym dobrze, możesz zmienić sposób działania plików cookie w ustawieniach przeglądarki.