Back
5G Ericsson

Plan wdrożenia 5G

Nazwa usługi:

Plan wdrożenia 5G

no. usługi:

37

kategorie:

5G

realizator usługi:

Ericsson

eksperci realizujący usługę:

Eksperci i trenerzy firmy Ericsson

Co?
Usługa "Plan wdrożenia 5G" to pomoc w stworzeniu planu działania dotyczącego implementacji nowoczesnej technologii komunikacyjnej - sieci 5G - w firmie. Jest to kompleksowa analiza potrzeb i możliwości przedsiębiorstwa, wskazująca korzyści wynikające z przejścia na sieć 5G oraz proponująca konkretną strategię wdrożenia tej technologii. Dzięki temu rozwiązaniu firma może maksymalnie wykorzystać potencjał nowych możliwości, jakie oferuje sieć 5G, i podnieść efektywność swojej działalności..
Dla kogo?
Usługa jest dedykowana małym i średnim przedsiębiorstwom (MŚP), które chcą wykorzystać potencjał nowoczesnej technologii komunikacyjnej w swojej działalności. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu koncepcji wdrożenia sieci 5G, MŚP mogą skutecznie dostosować swoje działania do nowych możliwości oferowanych przez tę technologię, zwiększając tym samym swoją konkurencyjność i efektywność.
Co otrzymasz?
Kompleksowe i spersonalizowane wsparcie w zakresie wdrażania technologii 5G w przedsiębiorstwie.
Opis usługi:
Usługa ma na celu przygotowanie planu wdrożenia sieci 5G na podstawie indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy dotyczących strategii wdrożenia sieci 5G w przedsiębiorstiwe. Opiera się na następujących krokach: analiza charakterystyki przedsiębiorstwa wizyta referencyjna analiza możliwych modeli wdrożenia sieci 5G w przedsiębiorstwie wybór modelu/ modeli wdrożenia sieci 5G w przedsiębiorstwie raport techniczno-funkcjonalny wraz z rekomendacjami
Jak bedzie wygladac usługa?
Usługa będzie realizowana poprzez cykl spotkań, które będą realizowane w sposób zdalny, wykorzystując platformę do szybkiego komunikowania się. Spotkania będą pełniły rolę interaktywnych sesji, podczas których będzie możliwość zadawania pytania i dyskutowania na wybrane tematy z ekspertami z obszaru 5G.
Co zyskasz?
Decyzja dotycząca wykorzystania potencjału sieci 5G w przedsiębiorstwie musi zostać podjęta również w obszarze wyboru odpowiedniego modelu biznesowego. 5G jako pierwsza technologia oferuje wiele możliwych wariantów, którego wybór ma wpływ na dostarczone przez 5G charakterystyki w obszarze bezpieczeństwa, poziomu prywatności, przepływności sieci czy opóźnień w niej występujących. Usługa pozwoli klientowi otrzymać rekomendacje techniczne i biznesowe dla konkretnych wariantów budowy sieci 5G w przedsiębiorstwie w obszarze sieci radiowej, rdzeniowej, a także wymaganych parametrów SLA. Opracowanie jest podstawą, do rozpoczęcia rozmów z operatorem sieci komórkowej na temat kosztów oraz modelu dostarczenia sieci 5G. Skorzystanie z usługi skróci czas niezbędny do uruchomienia sieci w przedsiębiorstwie.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich, aby stworzyć bardziej osobiste doświadczenie. Jeśli jednak nie czujesz się z tym dobrze, możesz zmienić sposób działania plików cookie w ustawieniach przeglądarki.