Back
AI ŁSSE

Prototypowanie AI

Nazwa usługi:

Prototypowanie AI

no. usługi:

41

kategorie:

AI

realizator usługi:

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

eksperci realizujący usługę:

Michał Pukacz, Tomasz Pawlik

Co?
Usługa obejmuje przeprowadzenie wstępnego procesu, który ma potwierdzić wykonalność wczesnej wersji prototypu produktu/usługi, a jeśli będzie to możliwe dalsze prace w celu weryfikacji przyjętych założeń funkcjonalnych, testów oraz walidacji wykonalności technologicznej. Technologie i usługi wykorzystane do prototypowania obejmują miedzy innymi analizę danych zagregowanych, wskazanie zależności i połączeń miedzy danymi, wykorzystanie uczenia maszynowego, sieci neuronowych oraz w razie potrzeby bardziej zaawansowanych rozwiązań w celach predykcyjno-analitycznych.
Dla kogo?
Dla MSP. Usługa dostepna dla kazdego przedsiebiorcy, zainteresowanego wykorzystaniem modeli uczenia maszynowego w identyfikacji zagrozen, wykorzystaniu predykcji w zarzadzaniu itp.
Co otrzymasz?
Otrzymasz wstepny wynik eksperymentu, wskazujacy na potencjalny kształt prototypu produktu lub usługi. Jesli eksperyment zakonczy sie pomyslnie to prototyp ten bedzie mógł byc testowany, umozliwiajac weryfikacje załozen funkcjonalnych, identyfikacje zagrozen oraz wykorzystanie predykcji w praktyce.
Opis usługi:
Usługa rozpoczyna sie od przeprowadzenia wstepnego procesu, majacego na celu potwierdzenie wykonalnosci wczesnej wersji prototypu produktu/usługi. W przypadku pozytywnego wyniku kontynuujemy prace, skupiajac sie na weryfikacji przyjetych załozen funkcjonalnych, testach oraz walidacji wykonalnosci technologicznej.
W ramach procesu prototypowania wykorzystujemy róznorodne technologie, takie jak analiza danych zagregowanych, identyfikacja zaleznosci i połaczen miedzy danymi, a takze korzystamy z uczenia maszynowego, sieci neuronowych.
Dzieki tym działaniom, zapewniamy mozliwosc wczesnej weryfikacji funkcjonalnosci produktu/usługi oraz dostosowania go do rzeczywistych warunków srodowiska operacyjnego. To umozliwia zminimalizowanie potencjalnych ryzyk, zwiazanych z dalszym procesem rozwoju i wdrozenia oraz optymalne dopasowanie do oczekiwan rynku i klientów.
Jak bedzie wygladac usługa?
Usługa polega na przeprowadzeniu eksperymentu - prototypowaniu produktów lub usług MSP z wykorzystaniem modeli predykcyjnych w oparciu o udostepnione dane i zasoby.
Co zyskasz?
Weryfikacje wykonalności na wczesnym etapie:
  • Testy,
  • Walidacje wykonalności technologicznej,
  • Oszczędność finansowa i minimalizacje ryzyka.
Nasza usługa daje przedsiębiorcom szanse na skorzystanie z nowoczesnych technologii oraz zminimalizowanie kosztów i ryzyka, związanego z tworzeniem nowego produktu czy usługi.
  • Dzięki przeprowadzonemu eksperymentowi będziesz w stanie zweryfikować, czy przyjęte założenia funkcjonalne są odpowiednie i spełniają oczekiwania.
  • Usługa umożliwia identyfikacje potencjalnych zagrożeń i zjawisk, związanych z produktem/usługa już na wczesnym etapie.
  • Dla przedsiębiorców zainteresowanych wykorzystaniem modeli uczenia maszynowego, usługa stanowi praktyczna możliwość wprowadzenia do tego obszaru.
  • Dzięki testom, zyskasz pewność co do funkcjonalności i wykonalności technologicznej przed pełna implementacja, co znacząco może zredukować koszty oraz ograniczyć ryzyka.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich, aby stworzyć bardziej osobiste doświadczenie. Jeśli jednak nie czujesz się z tym dobrze, możesz zmienić sposób działania plików cookie w ustawieniach przeglądarki.