Back
Innowacje ŁSSE Metaverse VR/AR

Prototypowanie VR/AR/ Metaverse

Nazwa usługi:

Prototypowanie VR/AR/ Metaverse

no. usługi:

44

kategorie:

VR/AR, Metaverse, Innowacje

realizator usługi:

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

eksperci realizujący usługę:

Andrzej Horoch

Co?
Celem usługi jest wsparcie firm i przedsiebiorstw w osiaganiu przewagi konkurencyjnej poprzez innowacyjne zastosowanie technologii VR/AR/ Metaverse w obszarach sprzedazy, marketingu i komunikacji.
Dla kogo?
Dla MSP. Usługa skierowana do nowoczesnych przedsiebiorców zainteresowanych wdrazaniem technologii cyfrowych w swoim przedsiebiorstwie. Dazacym do ustanowienia nowych standardów i eksploracji mozliwosci biznesowych w oparciu o VR/AR/Metaverse. Posiadajacych motywacje do wykorzystania innowacji w celu poprawy interakcji z klientami, wzbogacenia procesów sprzedazowych oraz budowy trwałej przewagi konkurencyjnej.
Co otrzymasz?
Otrzymasz prototyp oraz dokumentacje wdrozeniowa. Zmniejszysz dystans pomiedzy innowacyjnymi technologiami a pracownikami w Twojej firmie.
Opis usługi:
Ustandaryzowany proces Prototyping VR/AR/Metaverse to:
  1. Ideacja i transfer wiedzy - to forma warsztatów, podczas których generowane sa idee i rozwiazania specyficzne dla danej firmy w obszarze wyzwan biznesowych i rynkowych. Opisuja w kolejnosci tok myslowy przejscia od wizji do mozliwych jej form realizacji.
  2. Projektowanie procesu innowacji - szczegółowy opis sciezki przełozenia wizji na konkretne rozwiazanie od momentu zdefiniowania pomysłu, przez jego rozwój i testy, az po warunki wdrozenia w przedsiebiorstwie.
  3. Projektowanie rozwiazan, usług, doswiadczen, produktów z wykorzystaniem technologii VR/AR/Metaverse- proces realizujacy ustalona sciezke procesu innowacji. Wynikiem jest zatwierdzony dokument wdrozeniowy zdefiniowanego pomysłu, umozliwiajacy przejscie do etapu prototypowania.
  4. Prototypowanie rozwiazania, proof of concept - na podstawie dokumentu wdrozeniowego realizowany jest działajacy prototyp cyfrowy zdefiniowanego pomysłu. Wynikiem jest zatwierdzony i odebrany przez odbiorce technologii prototyp według parametrów okreslonych w sciezce procesu innowacji.
  5. Wsparcie podczas wdrozenia rozwiazania w przedsiebiorstwie.
Jak bedzie wygladac usługa?
Usługa polega na realizacji projektu AR/VR/Metaverse dostosowanego do potrzeb przedsiebiorcy. Stworzenie gotowego rozwiazania. Wsparcie podczas wdrozenia.
Co zyskasz?
Bycie pierwszym na rynku w realizacji projektu VR przynosi zarówno korzysci krótkoterminowe, jak i długoterminowe, pozwalajac przedsiebiorstwu na zbudowanie trwałej przewagi konkurencyjnej i kształtowanie rozwoju całej branzy.
  • Umozliwia to przedsiebiorstwu ustanowienie standardów, zdobycie rozpoznawalnosci i zbudowanie silnej marki jako lidera innowacji w danym obszarze.
  • Zdobycie przewagi konkurencyjnej: Bycie pierwszym pozwala na zdobycie przewagi konkurencyjnej w stosunku do innych firm w branzy. Przedsiebiorstwo moze zajac strategiczne pozycje, zanim konkurencja zdazy dostosowac sie do nowych trendów, co moze skutkowac długotrwałym sukcesem.
  • Dostep do nowych rynków i klientów: Pionierski projekt VR/AR/Metaverse otwiera przed przedsiebiorstwem dostep do nowych rynków i klientów. Nowatorskie rozwiazania przyciagaja uwage klientów, umozliwiajac przedsiebiorstwu eksploracje nowych segmentów rynkowych i zdobywanie nowych grup klientów.
  • Kształtowanie rozwoju branzy: Pionierskie projekty z wykorzystaniem innowacji maja potencjał kształtowania dalszego rozwoju branzy. Przedsiebiorstwo moze zajac pozycje lidera w definiowaniu standardów, trendów i praktyk w wykorzystaniu technologii VR/AR/Metaverse w swojej specjalizacji.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich, aby stworzyć bardziej osobiste doświadczenie. Jeśli jednak nie czujesz się z tym dobrze, możesz zmienić sposób działania plików cookie w ustawieniach przeglądarki.